حصار محصول محصولات مواد غذایی مواد غذایی

حصار: محصول محصولات مواد غذایی مواد غذایی کرمانشاه علوم پزشکی برچسب گذاری موادغذایی

گت بلاگز اخبار حوادث ادعای عجیب ماجرای فوت در چاه را پیچیده‌تر کرد

مردی که دوستش به داخل یک چاه سقوط کرده بود با طرح ادعایی عجیب ماجرای فوت دوستش را پیچیده‌تر کرد.

ادعای عجیب ماجرای فوت در چاه را پیچیده‌تر کرد

ادعای عجیب ماجرای فوت در چاه را پیچیده تر کرد

عبارات مهم : تحقیقات

مردی که دوستش به داخل یک چاه سقوط کرده بود با طرح ادعایی عجیب ماجرای فوت دوستش را پیچیده تر کرد.

به گزارش گروه تحریریه سایت پویا؛ بعدازظهر 22 شهریور ماه جاری مردی دوان دوان و درحالیکه زخمی به نظر می رسید خودش را به چند جوان رساند و از آنها جهت نجات دوستش کمک خواست.

ادعای عجیب ماجرای فوت در چاه را پیچیده‌تر کرد

این مرد اعلام کرد همراه با دوستش در یک چاه سقوط کرده بودند، خودش در نهایت از داخل چاه خارج شده است ولی دوستش در عمق چاه گرفتار است.

لحظاتی بعد آتش نشانان و مأموران انتظامی کلانتری 135 آزادی در محل اتفاق واقع در بزرگراه مخصوص، پل صنایع هوایی، زمین خاکی کنار بزرگراه حاضر شده است و مشغول خارج کردن مردی شدند که به داخل چاه ده متری سقوط کرده بود.

مردی که دوستش به داخل یک چاه سقوط کرده بود با طرح ادعایی عجیب ماجرای فوت دوستش را پیچیده‌تر کرد.

دقایقی بعد آتش نشانان مرد را از داخل چاه خارج کردند که بعد از بررسی اولیه مشخص شد وی جانش را از دست داده است،همچنین دوست متوفی (ناصر) که دچار مجروحیت شده است بود جهت مداوا به بیمارستان انتقال یافته شد و در تحقیقات اولیه به مأموران مدعی شد: شب گذشته (21 شهریور) همراه با متوفی در محل اتفاق در حال رفت وآمد بودیم که ناگهان داخل چاهی سقوط کردیم، من بعد از ساعتها به مشکل از چاه خارج شده، نزد چند جوان در حوالی محل اتفاق رفتم و از آنها کمک خواستم.

در ادامه تحقیقات خودروی وانت متعلق به متوفی در 500 متری محل اتفاق کشف و مراتب به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

محسن مدیرروستا؛ بازپرس خاص قتل پایتخت، دستور داد تا جسد متوفی جهت تعیین علت دقیق فوت به پزشکی قانونی منتقل، دوست متوفی بازداشت و بعد از بهبودی نسبی جهت بازجویی به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شود.

ادعای عجیب ماجرای فوت در چاه را پیچیده‌تر کرد

همسر و پدر متوفی در جریان پیگیری به پرونده اعلام کردند از دوست متوفی (ناصر) شکایت دارند، همسر متوفی در اظهاراتش به مأموران گفت: شوهرم در کار پخش موادغذایی بود و قصد داشت تا نزد فروشندگان موادغذایی برود و طلب مالی اش را از آنها بگیرد ولی متوجه شدم که ناصر، طلبهای شوهرم را وصول کرده هست، شوهرم با ناصر اختلاف حساب مالی و درگیری لفظی داشت و از ناصر راجع به فوت همسرم شکایت داریم.

همسر متوفی ادامه داد: یک روز قبل از اتفاق (صبح 21 شهریور) شوهرم از منزل خارج شد و تا ساعت 7 بعدازظهر تلفنی با وی در ارتباط بودم که آخر روز بعد (22 شهریور) با مراجعه به کلانتری متوجه شدم شوهرم با دوستش ناصر در چاه سقوط کرده و جان باخته است.

مردی که دوستش به داخل یک چاه سقوط کرده بود با طرح ادعایی عجیب ماجرای فوت دوستش را پیچیده‌تر کرد.

تحقیقات راجع به این پرونده از سوی کارآگاهان جنایی درحال پیگیری است.

واژه های کلیدی: تحقیقات | شهریور ماه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog